„Halo, halo, co se stalo… prase kozu potrkalo… co se stalo… vlastně nic, jenom jsem vám to chtěl říct…“ Tak takhle zní jedna z mých oblíbených písniček, která mi připomíná to… v čem jsem opětovně a tentokrát opravdu nevinně udělala velké halooo.

Jistě sledujete můj Facebook a minimálně můj Instagram a tam jsem si „postla“ fotku, kde jsem v krásných podvazcích, protože ty ke mně zkrátka patří (už jako malá jsem si je malovala fixou na holé nohy…). No ale co se nestalo.

Rozpoutala se šílená diskuze o tom, zda na fotce mám či nemám spodní kalhotky. Bože, lidi, jistě že tam ty kalhotky jsou, a jelikož jsou z hedvábí, tak jsou tak tenoučké, že asi nebyly dostatečně výrazné.

Můj manžel na to vše následovně zareagoval tak, že jsem mu určitě v noci byla nevěrná s Dominikou Myslivcovou (ten dostal verzi bez kalhotek), se kterou jsem tu noc trávila v hotelu. Nebojte, z toho večera uvidíte jasný videoreport prostřednictvím eXtra.cz.

Ale teď zpět k mému prádlu. Někdo z diskutujících se mě optal na to, zda mám pod prádlem vidět nějakou čárku, či ne?! Co je to sakra za otázku!!! Jako rozhodně nepatřím k holátkům… a víte proč? Většině chlapů to totiž při sexu připomíná zneužívání dítěte a já osobně potřebuju podtrhnout to, že jsem ženou, a ne sedmiletou školačkou.

To, jak to mám upravený, si už nechám pro sebe, ale prales to také zrovna není… hahaha. Takže vše je již vysvětleno a do budoucna se budu těšit, až zase třeba předvedu své prádlo v plné kráse… Ať i ty holky z Řep vědí, co se nosí pod šaty.

Pusu,

Ornella provokatéééééérka!