Tak tedy s Pepou jsme se poprvé od festivalu jako pár rozhodli strávit víkend v Karlových Varech. Máma zrovna nenatáčela Tchyni, a tak jsme si říkali, jak si báječně prodloužený víkend užijeme, když máme hlídání. Jenomže ve čtvrtek se stalo strašné drama a mojí sestře napsal kamarád na Facebook zprávu o tom, že volal našemu tátovi záchranku k hotelu Imperial, kde měl nehodu s tramvají.

Táta si šel pro nějaké dokumenty, které měl ve dveřích na místě řidiče, a levou ruku si opřel o dveře… v tom jela tramvaj, nabrala dveře a tím i tátu. Záhadou mi je, jak mohl řidič tramvaje ujet a nevšimnout si, že vedle sebe táhne jak auto (ne malé… byl to superb), tak i člověka! Tatínek naštěstí běžel za tramvají a tím si zachránil život. Kdyby jen třeba zakopl, stáhla by ho tramvaj pod sebe a už by tu nebyl… strašná představa. Nakonec se však na nohou udržel a pak, když ta tramvaj auto už netáhla, odhodilo to i tátu. Ten ležel v kaluži krve, protože měl otevřenou zlomeninu dlaně, zlomené zápěstí, rozdrcené prsty a tak můžu pokračovat dál a dál.

Když k němu konečně přijela sanitka, která dokonce na Praze 1 zabloudila a lidi na ni mávali!!! Tak ho vzali na sál, kde ho pan primář operoval přes tři hodiny. Ten mu následně řekl, že kdyby to měl ještě o centimetr více vykloubené a zkroucené, že by mu museli amputovat ruku od toho zápěstí. Věřím, že při něm stáli všichni svatí, a děkuji bohu, že to alespoň takhle dopadlo. A prosím vás, lidi… dávejte si pozor, protože i když se zdá, že stojíte správně a nemůže se nic stát, tak může… a jde jen o vteřiny. Dále se k této záležitosti vracet nechci. Věřím, že to pochopíte.

Mějte se hezky,

Ornella