Padesátiletý Nigel Willis z jihovýchodního Londýna měl asi hodně rád sex. Ale protože žil jenom s nemocnou matkou, o kterou se staral, měl rád sex hlavně sám se sebou. Až tak, že ho to doslova zabilo.

Nezaměstnaný cukrovkář v polovičním invalidním důchodu byl odvezen do nemocnice poté, co volal svému příteli o pomoc, ale doktoři mu už nedokázali pomoct a odhalili vskutku nedůstojný odchod z tohoto světa. Nigelovi se nejspíš dařilo před ní skrývat své homosexuální sklony, neboť si liboval v zavádění vibrátorů do análu.

Jeden z nich mu tam uvíznul a zůstal celých pět dní, Nigel trpěl závratěmi a slabostí, ale příliš se styděl, aby si zavolal pomoc nebo odjel někam do nemocnice. Jeho soused mu pomáhal se starat o matku a až na jeho naléhání se postarší muž uvolil zavolat si první pomoc.

V nemocnici bojoval krátce o život a nakonec podlehl mnoha komplikacím, které vznikly z protržení střeva v důsledku hlubokého zasunutí vibrátoru. Snad to té nemohoucí matce někdo sdělí taktně a vymyslí si nějakou lepší smrt.