Do redakce eXtra.cz se dostaly informace, že Silva Řeháková (25) začala včera otravovat Řepku kvůli reality show Hledá se táta a máma. Zřejmě v domnění, že jí z bryndy, kdy se představila na Primě s kamarádkou totálně namol a přijely limuzínou, nějak „vylíže“.

Zadaný Řepka, který absolutně nechce s opilou nádherou být spojován, nám poskytl vyjádření. „Včera mi psala na mail nebo messenger nějaké zprávy. Když jsem se podíval, od koho to je, rychle jsem si nasadil hygienické rukavice a šel se vyzvracet. Tohle pometlo se ke mně lísá už delší dobu, nikdy jsem s ní nic neměl a naopak to, že začala v minulosti mluvit o tom, že jsem s ní něco měl, mi značně ublížilo. Víc k tomu nemám co říct,“ svěřil nám Řepka.

Řeháková na svou prezentaci na Primě reagovala po svém. To, co divák podle ní totiž na obrazovce viděl, nebylo skutečné. „Byla to hra, já ani takhle nemluvím,“ svěřila se dívka, o které se v minulosti mluvilo jako o zlatokopce, prostitutce a dívce, která ráda vede noční bouřlivý život

„V souvislosti s Vaším dotazem týkajícím se dvou účastnic nové premiérové série pořadu Hledá se táta a máma – Anastásie Djačenko a Silvie Řehákové, a zejména pak první zmiňované, můžeme sdělit, že stejně tak, jako v jiných případech pořadů tohoto typu (realityshow) se i tyto dvě účastnice přihlásily do pořadu standardním castingem, na základě kterého pak byly – i dle výběru jednoho z hlavních účastníků – tatínka Reného – k natáčení vybrány. Pokud jde o informace týkající se minulosti obou dam, můžeme opět jen zkonstatovat, že nám nepřísluší přihlášené účastníky do našich pořadů nijak lustrovat. Informace, které o sobě produkcím, vyrábějícím tyto pořady, účastníci sdělují považujeme za pravdivé a nijak je nerozporujeme. Je tak pouze na uvážení účastníků našich pořadů, jak se v pořadu, či následně pak vůči veřejnosti a médiím prezentují,“ uvedla ke skandálu mluvčí Primy Jana Mrákotová.