Senátoru Tomiu Okamurovi (39), který má ambice řídit v budoucnosti republiku a posléze i zeměkouli, došla trpělivost s Monikou Štikovou (40), která si ráda do Okamury dloubne kvůli dávnému „kamarádství“ své dcery s ním.

Pro ctižádostivého a velmi mediálně zdatného senátora je ale spojování s Ornellou Štikovou (20), ikonou pokleslého bulváru, hodně nepříjemné, a tak společně se svou advokátkou Klárou Samkovou (50) vyrazil do boje.

Na Štikovou podal žalobu a Vrchní soud v Praze podle informací eXtra.cz už vydal ve věci předběžné opatření, podle kterého nesmí bývalá potenciální tchyně Monika o exskorozeťákovi mluvit do sdělovacích prostředků.

Okamura tak možná docílí toho, že jeho dávný domnělý románek s Ornellou bude skutečně za nějakou dobu zcela zapomenut a nebude připomínán, což je, myslíme si, velmi rozumné. Další soudní tahanici Okamury s matkou Štikovou budeme samozřejmě sledovat, protože tohle je jen začátek.

Taky bychom rádi zavolali Monice a zeptali se jí na názor na rozsudek, ale jak jsme pochopili, ta už nám k Okamurovi nesmí nic říct. A když zavoláme Okamurovi, ať nám něco řekne ke Štikovým, neřekne nám nic, protože chce vždycky mluvit hlavně o sobě a politicích, kteří to dělají špatně, protože to nedělají jako Tomio.

No, budeme si muset vystačit sami, ale veselo bude určitě i tak…