Shannen Doherty (45) bojovala s rakovinou prsu a podstoupila náročnou chemoterapii. Nakonec si nechala jedno ňadro kvůli nádorům vzít. Dlouhá léčba se podepsala na jejím zdraví. Už nikdy nebude moct mít vytoužené děti a navíc se její stav nelepší.

„Doktoři zjistili, že se mi rakovina dostala do lymfatických uzlin. Dokonce se stihla rozšířit i mimo ně,“ řekla herečka v televizní show Entertainment Tonight. Palce jí drží všichni kamarádi ze šoubyznysu. Co jí řekli kolegové z Beverly Hills, si můžete přečíst TADY.

Shannen posílá pravidelně své fotografie na sociální sítě. Jsou na nich velmi silné momenty, třeba když si musela ostříhat milovanou hřívu dohola, protože po chemoterapii jí zůstávaly v hřebenu celé prameny vlasů…

Naposledy ukázala fanouškům své fotky přímo z chemoterapie. „Tohle je jedna z tváří rakoviny,“ dopsala k nim. Podporuje ji manžel Kurtis Iswarienko, vedle něhož vypadá jako drobná panenka. Na léčebný proces také dohlížela její maminka, které se pak herečka schoulila do náruče. Všechny fotky Shannen, odvážně bojující se zákeřnou nemocí, najdete v galerii.