Obrovská tragédie se stala ve čtvrtek 6. července, která si vyžádala jeden mladý lidský život. Video zachycuje celou cestu, kde je jasně vidět, že řidička se minimálně věnuje silničnímu provozu a spíše se zajímá o to, kolik lidí zrovna sleduje jejich online vysílání, a snaží se do kamery machrovat, jak nedodržuje předpisy a je jí to vlastně jedno.

"Už jedeme 120, během chvilky… 140. Teď teprve vyjíždíme z Mostu, sejdeme se za pět minut u Tesca, stíháš? Hele, kolik jedeš? Ty pi*o…,“ zakřičí dívka. Poté následuje velký náraz, ale kamera běží dál až do příjezdu záchranářů a otce jedné z dívek.

Po odvysílání videa se začaly objevovat nemístné komentáře, nad kterými se normálnímu člověku pozastaví rozum. Mladík si v komentářích na profilu mrtvé Nikol utahuje právě z domluveného setkání: „Honza Š. se ptá, kde jsi? Čeká pořád u toho Tesca, jak jste byli domluvení, a nemůže se ti dovolat a ani neodepisuješ. Už je na tebe pěkně nasraný, počkej, až přijedeš.“ Tohle je jeden z řady nechutných komentářů, který se objevil na profilu zesnulé Nikol. K nechutnému komentování přidal odpověď ještě jeden jedinec: „Nepřijede, kámo, nachladila se, nafoukalo jí dírou do krku.“

Tohle odporné chování je naprosto šokující a neuctivé vůči zesnulé dívce a její rodině. Lidské hyeny by si měly uvědomit, že tyhle nelidské a odporné vtípky nejsou zrovna na místě, a měly by soucítit s truchlící rodinou.