Vzali se loni v létě. Svatba pro ně byla jenom kus papíru, ale když už měli miminko, chtěli být kompletní rodinou se vším všudy. Rodinné štěstí, zdá se, se jim však rozplynulo jako pára nad hrncem.

Lukáš na rodinu nemá vůbec čas. Kvůli tréninkům a léčbě zranění achillovky je pořád pryč. Michaela péči o malého Andrého sama nezvládá. Soužití s rodiči je pro ni tak lepším řešením. „Vaří, starají se o hyperaktivního Andrého, protože já to teď fakt nestíhám. Ona potřebuje mamčinu pomoc, když já tam bohužel nejsem. Snažím se za nimi každý den dojíždět, ale holt těch tréninků a vyšetření je tolik, že se mi to ne vždy daří. Třeba tam přijedu jednou za dva dny,” uvedl na svou obranu Rosol pro revue.idnes.cz.

Chudák Míša, taková láska to byla a Lukáš ji v tom takhle nechá. I když teď žijí odděleně, bydlí od sebe pouhé dva kilometry. Lukáš se i přes to vymlouvá. Je za rozchodem něco víc, nebo opravdu jenom vytížený sportovec rodinný život nedává? Šušká se, že Míša něco odhalila, co odhalit asi ani nechtěla.

Takhle si své štěstí Míša asi nepředstavovala. Není divu, že v poslední době tolik zhubla. Může za to sobec Rosol! Vánoce jsou emotivním obdobím, bude následovat Michaelino zhroucení? A bude vůbec Lukáš s nimi na Štědrý den, nebo zase bude lítat s achillovkou po doktorech a na vlastní rodinu se vykašle?