„Bobbi Kristina trpí nevratně globálním poškozením mozku a vůbec nereaguje,“ upřesnila včera její babička Cissy Houston pro TMZ.

Jak je možné, že se informace tak radikálně liší a v podstatě od začátku se rodina Bobbyho Browna a rodina Whitney Houston, což jsou rodiče Bobbi Kristiny, není schopna shodnout ani na společném prohlášení?

Lidé z okolí Bobbyho Browna tvrdí, že se velmi věřící muž pevně upnul na myšlenku, že se jeho dcera vzbudí. Modlí se každý den k bohu, prosí o zázrak a odmítá si připustit situaci, dokonce je skálopevně přesvědčen, že Bobbi byla opravdu na chvíli vzhůru. Což také v sobotu prohlásil. Pravda je ovšem taková, že dívka prodělala jen několik velmi silných záchvatů, jejichž příčina dosud není známá.

Rodina ze strany matky Bobbi Kristiny, zesnulé Whitney Houston, podává naprosto protichůdná prohlášení oproti otci a pomalu jí s ním dochází trpělivost.

Cissy Houston tvrdí, že stav její vnučky je stále stejný, a včera po konzultaci s lékaři řekla: „Právě jsem se vrátila z návštěvy mojí vnučky Bobbi Kristiny v nemocnici. Je pravdou, že již není v lékařsky indukovaném kómatu. Má tracheotomii a podle lékařů má globální a nevratné poškození mozku.“

„V tomto okamžiku můžeme věřit jen v boží zázrak. Mějte nás ve svých modlitbách,“ dodala Cissy Houston.

Není tajemstvím, že Houstonovi si nepřejí, aby dívka strávila desítky let na přístrojích živá – mrtvá, a chtěli by jí dopřát klidu a odpočinku, oproti tomu Brownovi věří v Kristinino uzdravení.