Redakce tuzemských bulvárů obchází hrůza a novinářky napříč redakcemi jsou přemlouvány, aby se nevrhaly z útesů!

Míša „Nikdo neví, jak jí správně psát jméno, aby se nevytočila“ Maláčová, dříve Bakala (43) a teď už asi zase Maláčová prodala soutěž Česká Miss firmě Czech Event Producion za blíže nespecifikovanou částku.

Noví majitelé již dřív s Bakala (Maláčovou) spolupracovali při organizaci regionálních kol.

Českým bulvárním novinářkám tak zřejmě končí radovánky spojené s tím, že nepíší o Miss příliš negativně a za to si s desítkami kolegů a kolegyň válí každoročně šunky v nějaké exotické destinaci, kam je Maláčová (Bakala) pravidelně vyvážela v rámci missích soustředění.

Plakat musí i Libor Bouček (33), oblíbenec Bakala (Maláčové), který nejenže právem moderoval vše, co se okolo Miss šustlo, ale ještě se údajně, sem tam hooooodně kamarádil s finalistkami. Dokonce se o něm říkalo, že na zájezdu v Africe má právo první volby a až po něm přicházejí na řadu přední novináři, kameramani, osvětlovači atd. Až po poslední finalistku, o kterou se povětšinou dělil řidič autobusu a překladatel výpravy.

Společnost Czech Event Production začne Miss, kterou kupuje od firmy Maláčové (Bakala) LBM, pořádat od konce srpna, a jak se proslýchá, s „kupováním si“ novinářů je konec. Missky se prý, údajně, jedna bába povídala, budou soustředit na Slapech a píšící novináři budou moci okolo maximálně stanovat a poplatky v kempu si budou platit sami!