Včera se vyhlašovala nová Česká Miss, kterou se stala rodačka z Náchoda a roztleskávačka Andrea Bezděková (21), která rozhodně mezi favoritky nepatřila. Tak se není čemu divit, že se všichni začali podivovat, kdo to vlastně vyhrál.

Sice je Andrea taková tuctovější a vicemiss jak přes kopírák, ale takovou palbu kritiky si nezasloužily.

„Ostuda Českého národa!!!!!! Kde jsou ty časy ze Česka Miss patřila k elitě!!! Dnes muže byt Miss každa bývala tuctova prostitutka! Kterých je v každém obchodním centru, a na erotických privátech jak much,“ napsal pod společnou fotku Andrey, Natálie a a Kristýny jeden rozzlobený fanoušek soutěží krásy.

„Miss je totálně bez úrovně, baby jsou ošklivějěí, rok od roku, nemaj náboj, šťávu a nejsou ani sexuálně přitažlivé, tohle může š**** max nějaký zakomplexovany ubožáček,“ přidala se další divačka.

„Kde je osobnost? Kde je půvab? Já to neviděla, ale výsledek mě zaskočil. Chcete říct, že tohle jsou tři nejkrásnější a nejcharizmatější holky z republiky? Zítra už bych je na ulici nepoznala,“ dodala další.

Česká Miss Andrea Bezděková, Miss World Natálie Kotková a Miss Earth Kristýna Kubíčková asi musejí zírat, jakou nenávist v lidech dokáží vyplodit. Tohle si určitě nezaslouží, i když je pravda, že k našim nejkrásnějším královnám krásy opravdu nepatří. Ale že by byly prostitutky? O tom dost pochybujeme. To tu v minulosti byly jiné. Ale tohle budou takové ty holčiny, co rok budou jezdit s korunkou na hlavě po akcích a pak po nich nevzdychne ani pes. Bohužel v sobě opravdu žádný náboj, ze kterého byste si sedli na zadek, nemají. Snad nás ještě mile překvapí…