Petr Kramný měl milenku! Jistě, to není žádná nová informace, jenže obžalovaný ji měl už v době, kdy jeho manželka Monika žila, tedy než odjeli na onu osudovou dovolenou v Egyptě. Alespoň to podle deníku Blesk tvrdí Josef B., spoluvězeň Kramného z vazební cely.

„Říkal, že si kvůli mladý k*ndě zm*dal život,“ uvedl Josef B. O zesnulé manželce Monice mu pak říkal, že sama nebyla svatá a že on si našel holku, aby jí to vrátil. Měla to prý být odplata.

Když se vrátil z nedobrovolného pobytu v Egyptě, byl Kramný paradoxně žádaným zbožím. Šly po něm hned dvě ženy, paní Kateřina a slečna Šárka. Kramný si vybral tu mladší, hezčí, blonďatější, dravější… Tu, která mu alespoň trochu připomínala manželku. Tu, která mu splnila všechny jeho sexuální fantazie (o těch si přečtěte ZDE).

U soudu se celkem detailně propíral milostný život obou partnerů, takže už víme, jak se jmenoval Moničin milenec, proč se s ním rozešla a že on se oženil, což Monika těžce nesla, o Kramného nevěře z doby manželství ale nezaznělo nic. Uvidíme, možná se o ní bude mluvit v září u dalšího grilovacího kola.