Zpěvačka Míša Nosková (31) po mnoho let patřila mezi hlavní osazenstvo módního pekla a první ruku tamního Lucifera Hanky Krampolové. Málokdo už doufal, že se stane nějaká změna, zpěvačce třeba poradí někdo, kdo se v módě vyzná.

Teď se ale stal zázrak, na který už jsme v tomto případě rezignovali, a Nosková se objevila v přiléhavých šatech jednoduchého střihu, změnila účes z tiziánově rudé, kterou nosí už jen zlé sousedky, které z okna vykřikují na hrající si děti, a vlasy zesvětlila na příjemnou hnědou s jemnými pramínky.

Možná tuto proměnu zapříčinilo budoucí studium na herecké škole v New Yorku, kam se Míša chystá na začátku příštího roku. „Přišel mi zásadní potvrzovací mail, kde jsem byla vyzvána k vyřízení si studentského víza a dalších nezbytností k pobytu v USA. Jsem z toho ještě totálně v šoku, ale kde jinde než na Broadwayi bych měla nabrat další zkušenosti ve svém oboru. Vždyť budu-li mít ještě o kousek víc štěstí než doposud, mohu být ve skupině, kde naším přednášejícím může být Kevin Spacey nebo třeba Ben Kingsley,“ pochlubila se Nosková, která v tomto kosmopolitním městě určitě pochytí i spoustu inspirace, co se módy týče.