Český bulvár se zmítá v testamentové kauze, jakou nepamatuje!

Stačí se podívat do galerie článku, a pokud sledujete kauzu zesnulé zpěvačky Ivety Bartošové, ani vás nepřekvapí další verze její závěti, kterou podle informací eXtra.cz zítra houfně „pojede“ tištěný bulvár.

Vy se můžete podívat v předstihu!

Hrabě z Nemanic a bojovník za práva Ivety a její ex a kvartální pan domácí Domenico Martucci aktuálně tasil na policejní stůl ručně psaný dokument, který loni během legendární Tour de Italia údajně sepsala v červenci sama Bartošová. Podle tvrzení matky hraběte a u italského notáře přítomných svědků má jít o vlastnoručně podepsanou závěť Džambulky.

Ta je ale „prd“ platná, pokud platí v listopadu u pražské notářky potvrzená pozdější závěť Ivety, jejíž existenci dnes potvrdil eXtra.cz Josef Rychtář.

Ten označuje Martucciho za lháře a zvažuje zveřejnění částí jak Ivetiny aktuálně zřejmě platné závěti, tak předmanželské smlouvy, jejíž existenci v pondělí rovněž redakci exkluzivně potvrdil.

Martucci reaguje: „Pokud je pravá, pak se ptám, proč notářka do deseti dnů nekontaktovala pana Štaidla? Ten o této závěti vůbec neví! Proč pan Rychtář ještě bydlí v domě?“

Rychtář, který drží v rukou všechny trumfy, dnes Martuccimu vzkázal: „Jste lhář, který se na Ivetě jen zviditelňuje, zatím jste ani jednou v té věci nemluvil pravdu.“

Pravda je, že Bartošová byla v Itálii zcela bez dokladů, a podle toho, co zveřejňoval její další „ochránce“, nešťastník Zdeněk Macura, i na hranici způsobilosti k právním úkonům.

Další reakci obou stran přineseme zítra dopoledne. A pozor, Josef Rychtář, který až na výjimky zcela přestal komunikovat s médii, prý chystá v týdnu další zajímavé překvapení.

Vlastníte také nějakou závěť Ivety Bartošové? Pište na redakce@extra.cz.