Modelka s největším počtem nafocených kalendářů, o kterých nikdo neví, na kterých zdech visí, a s bohatými „styky“ v zahraničí Jana Doleželová (32) se ještě nedávno tetelila štěstím, že mohla veřejně přiznat milenecký vztah s miliardářem Karlem Janečkem. Jana nesměla chybět mezi celebritami, které se ke konci roku vydaly do Špindlerova Mlýna, jenže kdyby věděla, co se tam přihodí, raději by si vzala několikadenní směnu ve své lékárně.

Když se totiž reportérka primáckých VIP zpráv zeptala Janečka, s kým trávil Vánoce, dozvěděla se, že kromě bývalé manželky a dětí tam byla ještě třetí osoba jménem Markéta. „Markéta je moje partnerka, se kterou žiju už šest let. S Markétou mám krásný otevřený vztah,“ přiznal na kameru Janeček. V tu chvíli by se v Doleželové, která už měla spočítané, jak se bude po boku Janečka prezentovat na těch nejluxusnějších akcích, krve nedořezal.

„Já jsem si po celou dobu myslela, že s tou Markétou je to legrace, a koukám, že asi není,“ vypadlo z Doleželové, která ještě mezitím stihla zablekotat něco o tom, že děti plánuje s mužem, který bude mít jako partnerku jen ji.

O Janečkovi je známo, že má velmi specifický pohled na svět a dokonce se nechal slyšet, že se chystá pěstovat mnohoženství a své partnerky s touto realitou obeznámí. Chudák Janička ale zřejmě stále doufala, že se jedná jen o nejapný žertík bohatého muže, jenže to se šeredně spletla.

Doufejme, že si Jana do Špindlu nabrala ze své lékárny zásoby tišících prostředků, protože teď je bude určitě potřebovat.