Nikola B. řídila auto, které ve vysoké rychlosti narazilo do protihlukové stěny u autobusové zastávky a bohužel náraz nepřežila. Její spolujezdkyně vyvázla s několika zraněními a patrně půjde v pondělí domů.

Video, kde dívky prakticky online vysílají svou smrt, obletělo snad všechny sociální sítě. Nyní vyplývá na povrch, že Nikola B. měla již v minulosti problémy se zákonem a dodržováním pravidel. Devatenáctiletá Nikola B. a její tři další kamarádi byli zatčeni ve Francii. Snažili se propašovat do Velké Británie nelegálně čtyři Albánce. Toto uvádí Nord Littoral.

Média hovoří dokonce o tom, že uprchlíci byli ukrytí v naprosto nelidských podmínkách o velikosti 1,9×1,2 metru. Incident se měl odehrát před dvěma lety v roce 2015 a partě mladých lidí hrozil trest deseti měsíců a vyhoštění z Francie na tři roky.

Nikdo nechápe, proč se mladí lidé rozhodli k tak pošetilému činu pašovat nelegálně Albánce. Zatím není ani jasné, kdo za celým nápadem stojí. K celému případu připravujeme i nadále podrobnosti.