Nikol Trojanová (25) si v poslední době prošla dost těžkým obdobím. Nejdříve to vypadalo, že konečně našla lásku svého života. Bezhlavě se zamilovala do Daniela Vojtěcha, a dokonce došlo na zasnoubení. Jejich vztah vypadal opravdu idylicky.

Jenomže pak přišla velká rána. Tenhle dokonalý pár se bohužel rozešel. Z blízkého okolí Nikol a Dana jsme se dozvěděli, že přítel Nikol měl mít údajně pletky s více ženami najednou. Tohle už bylo moc i na tvrdou Nikol.

Takže se nakonec nekonalo nic jiného než bouřlivý rozchod plný emocí a výčitek. A není se čemu divit, tohle si sympatická účastnice reality show rozhodně od svého partnera nezasloužila.

Pro Nikol byl tenhle rozchod opravdu velkou ranou, byli zasnoubeni a měli se brát. Ovšem Daniel se nejspíše nabažil všech předností téhle krásky a pak ho omrzela, tak musela holt přijít na řadu nějaká další, neokoukaná.

Krásná Nikol, která se příležitostně živí jako modelka a moderátorka, si odjela léčit své zlomené srdce k moři. A to jí evidentně hodně prospělo. Od rozchodu se svým partnerem vypadá čím dál tím lépe. Pravidelně se dělí se svými fanoušky na sociálních sítích o opravdu hot fotky.

Nyní na Instagramu vystavila své dokonalé tělíčko. Je vidět, že Nikol se zbytečně neutápí v žalu, ale pořádně na sobě maká. A to je jenom dobře. Určitě nebude trvat dlouho a Nikol si najde pořádného chlapa, který bude stát za to. Už teď musí spousta mužů slintat nad jejími perfektními křivkami.