Kdyby se Eva Feuereislová (24) nezúčastnila čtvrté řady reality show VyVolení, vědělo by se o ní pouze v mediálních kruzích, kde se nechvalně proslavila se svou manažerkou Patricií Kossevovou (44), známou lovkyní umělých pramenů vlasů, jako tzv. Holubí letka, což jsou lidé, kteří se vydávají za falešné novináře a chodí se na večírky hlavně najíst a napít. Častokrát jsou pořadateli vyhozeni nebo je na ně zavolána policie.

Feuereislová, která se snažila proslavit už díky Domenicu Martuccimu (37), Zdeňku Macurovi (39) nebo přihlašováním do všech možných soutěží, z nichž se jí podařilo uspět až právě ve VyVolených. Eva do soutěže vlezla už s pošramocenou pověstí podezřelé machinátorky s penězi z jistého autobazaru a s tím, že za všechno může její bývalá nejlepší kamarádka. Ta má ale v jistých kruzích stejně špatnou pověst jako Feuereislová, z čehož jasně vyplývá, že se Eva pohybuje stále mezi lidmi, kteří jí k dobré pověsti rozhodně nepomůžou.

Veřejnost si navíc Eva popudila svým chováním ve Vile, kdy si i ten největší ignorant musel všimnout jejích kalkulací ohledně kamarádění s oblíbeným Vladkem (35), kterého pak následně shazovala. Na sociálních sítích dává veřejnost Feuereislové jasně najevo, co si o ní myslí, častokrát se nebojí použít ani ostřejších slov. To ale slavomanku nerozhodí, protože je spokojená, že v ní někdo zakvrdlá skalpelem a ona má pak zadarmo zákroky, za které se jinak platí kolem desítek tisíc.

Ve facebookové skupině VyVolení 2013 se Feuereislová pěkně rozohnila na přispěvatele, kterým se chování a přístup této dívky z Líbeznic nelíbí: „Rozhodně nemám obličej jako rozjetá kobliha a nedala jsem za prsa a liposukci ani korunu a za vlasy také ani halíř. To je co? Zákroky za 100 tisíc mít zdarma, to je prostě pecka,“ naložila Feuereislová jedné z přispěvatelek a podobně to prý podle čtenářů eXtra.cz, kteří nás o počinech NeVyVolené informují, vypadá i na jejím Facebooku.