Blíží se Valentýn a s ním i očekávaná premiéra filmu 50 odstínů šedi, který vznikl podle světového bestselleru. Rozhodně vás dámy nenabádáme, abyste své nebohé polovičky na tento film plný sexu a lechtivých scén tahaly – teda alespoň to slibují tvůrci. Raději to svému partnerovi na Valentýna předveďte doma a odhoďte šeď stereotypu. Čím? Oblečte si proklatě sexy prádlo a zatančete svému partnerovi v posteli! A když k tomu sem tam přidáte i nějakou tu erotickou pomůcku, budete oba v rozkoši.

Inspirovat se můžete třeba u módní značky Bluebella, která vytvořila kolekci spodního prádla s názvem „Padesát odstínů šedi“. Černé prádlo evokuje svazování a sado-maso praktiky. Můžete ho ale v klidu použít i pod večerní koktejlky do baru a nechat kousek podprsenky schválně vyčuhovat. Samy uvidíte, že ten večer za drinky neutratíte ani korunu!

Muži všeobecně milují pohled na svou partnerku nebo milenku v erotickém prádle, a to bez ohledu na příležitost. Nejvíce se chlapům líbí podvazky, ozdobné pásky, krajky, stužky, korzety, nejlépe v červené nebo černé barvě. A holky, rozhodně nenoste klasické kalhotky, to si nechte leda na úklid v domácnosti a bobování. Všeobecně je nošení kalhotek dost out. Nejlepší volbou jsou bezešvá tanga brazilky, nejsou tak zaříznutá jako klasické tangáče, jsou příjemná na nošení a rozhodně se vám nerýsují pod těsnými džínami. Ženy naopak preferují prádlo tělové a bílé barvy.

P.S.: Pořiďte si na Valentýna prádlo v rudé barvě! Uvidíte, že i jeho výkon v posteli se zlepší!