Charlotte Singer milovala jídlo a dokázala za něj utratit neskutečné peníze. V 15 letech vážila 140 kilogramů a pořád tloustla. Projedla se až k extrémní obezitě. Už se skoro ani nemohla hýbat a spolužáci se jí posmívali.

Později si řekla, že takhle už to dál nejde, a rozhodla se zhubnout. Zkoušela držet různé diety a začít se hýbat, ale moc to nepomáhalo. „Nejdřív jsem se k obezitě lehce projedla a pak jsem ta kila musela velmi pracně shazovat. Stejně jsem to ale sama nezvládla a potřebovala jsem odbornou pomoc,“ řekla Charlotte pro portál Mirror.

Aby se jí lépe hublo, rozhodla se pro bypass žaludku. „Před operací jsem se uklidňovala tím, že až se proberu z narkózy, bude na mě čekat jen lepší život. Věděla jsem, že i tak budu na sobě muset tvrdě makat,“ vysvětluje. „Ale kůže na mém těle vypadala otřesně. Vytáhla se úplně všude,“ řekla. Té se samozřejmě chtěla zbavit, a tak musela sáhnout po dalších penězích. Všechny náklady na operace byly 760 tisíc korun.

„Teď jsem šťastná. Kdybych ale vše mohla vrátit, jedla bych zdravě už dříve. Nenechala bych to dojít tak daleko a nepřejídala bych se. Nezaháněla bych deprese jídlem. A předešla bych tak trapným situacím, které se mi neustále stávaly. Třeba jako den, kdy se pode mnou rozložilo zubařské křeslo. Mým jediným přáním teď je, abych konečně našla muže svých snů a byla šťastná i po této stránce,“ dodala Charlotte, která věří, že se jí všechny její sny splní.