Elora Harre milovala tak moc jídlo z fast foodu, že si neváhala dát k snídani kebab, pizzu nebo burger. To se samozřejmě odrazilo na její postavě i zdraví. Jednoho dne si řekla dost a se svojí postavou zatočila. Vyzkoušela totiž paleo stravu a díky ní zhubla 55 kilogramů!

Svoje hubnutí zaznamenávala každý den na svůj blog. Chtěla tak motivovat i ostatní, kteří mají problémy s obezitou. Když jí na těle po zhubnutí zůstalo viset 2,5 kilogramu přebytečné kůže, musela pod kudlu. Plastičtí chirurgové jí visící kůži odstranili a Elora je nyní úplně někdo jiný. Operace trvala dlouhých 6 hodin a dělali ji lékaři z Beverly Hills a stála 275 tisíc korun.

„Díky mým fanouškům a darům od cizích lidí jsem byla schopná přiletět do Ameriky a podstoupit tuhle náročnou operaci,“ napsala Elora na svůj Instagram rok po operaci. „Skoro všechnu přebytečnou kůži na těle mi odstranili a můžu si normálně sednout. Je to úžasné,“ dodala.

Elora je ze svého nového těla nadšená a rozhodně si ho chce udržet. V posilovně tráví tři až pět dní v týdnu a jí zdravě. Fast foodům se už vyhýbá velkým obloukem. Přece jen ale bude muset podstoupit ještě jednu plastickou operaci. Lékaři jí odstraní přebytečnou kůži ze zad a rukou. Bude si na ni ale muset našetřit, protože bude velmi drahá. Dívka zaplatí až 750 tisíc korun. „Moje záda pořád ještě nevypadají úplně dobře, mám tam ještě hodně přebytečné kůže,“ řekla portálu Stuff.co.nz.

Dokonce o svém hubnutí vydala i knihu, kde můžete najít 50 paleo receptů.