Takového dědu byste doma určitě nechtěli! Salvador Martinez (46) z Nového Mexika, který žije ve městě Torrance, se rozhodl připravit své rodině vskutku nechutné překvapení, a to až tak dalece, že jeho vnuci se z toho dosud nemohou vzpamatovat a podle policie jim ještě bude třeba poskytnout odbornou pomoc.

Martinez, už jednou trestaný za převážení drog z Mexika, se jednoho dne opil a po návratu domů šroubovákem zabil devítiměsíčního křížence čivavy a jezevčíka, který slyšel na jméno Onyx. Psa navíc ještě stáhl z kůže a jeho ostatky strčil do mrazáku.

Podle jeho slov proto, aby měla rodina co k večeři.

Když následně vypovídal na policii, s klidnou tváří přiznal, že během té doby, kdy čekal na svou přítelkyni, si v klidu vyhledával na internetu návody, jak chutně uvařit psa, zatímco jeho malí vnuci, kteří s ním žili ve společné domácnosti, věděli, co děda provedl, a prosili ho, aby mrtvolu psa aspoň pohřbil na zahradě.

Martinez nyní sedí ve vazbě a kromě týrání zvířat bude obviněn i z toho, že jeho konání musely přihlížet malé děti. Jako důvod svého činu uvedl to, že jeho rodina měla málo jídla a je chudá, což ale šokovaně popřela Martinezova přítelkyně a nevlastní babička dětí.