Nikdo by o ní nevěděl vůbec nic, kdyby si před rokem hned poté, co zvítězila v České Miss 2013 Gabriela Kratochvílová (24), neostříhala nakrátko vlasy jen proto, že si všimla výrazné podoby s čerstvou královnou krásy. Od té doby se Andrea Kabická (24) ukazuje na všech možných společenských akcích a to, že si ji dodnes nejen zástupci médií, ale hlavně veřejnost pletou s Kratochvílovou, si pořádně užívá.

Kabická se o titul české královny krásy ucházela v roce 2011. Tehdy ale pořádně nakopla missí agentuře zadek, protože zveřejnila video ze soustředění, na kterém spolu s dalšími finalistkami vystoupila jako jejich mluvčí a postěžovala si, že agentura tlačí Jitku Nováčkovou, která, ejhle, vyhrála. Jistě, zásluhou diváků, bla bla bla… Kabická se ale rozhodně nezavřela na petlici a když se po vzoru Kratochvílové ostříhala nakrátko, začala se opět objevovat ve společnosti, kde si jí konečně někdo všiml, i když si všichni mysleli, že jde vlastně o někoho úplně jiného.

Že se tenhle tah Kabické asi vyplatil, dokazuje fakt, že se krátkého účesu doposud nevzdala a kdykoliv na ni někdo zavolá Gábino, přihopká a zůstává v roli Kratochvílové do doby, než si dotyčný uvědomí, s kým opravdu mluví.