StarDance dobrovolně přichází o své diváky. V sobotu jsme mohli vidět duel mezi Miluškou Bittnerovou (38) a Janou Plodkovou. Rozhodovalo se, která z nich opustí taneční soutěž. Rozhodovat se mezi Bittnerovou a Plodkovou, která postoupí do dalšího kola, je jako rozhodovat se mezi šťavnatým steakem a cizrnou.

Miluška je energická, vtipná a hlavně se na ni dá koukat. Je naprosto nespravedlivé, že Česká televize si hraje na moralistického poloboha a této vnadné divě zakázala ukazovat její přednosti. Snad si nemyslí, že se někdo dívá na StarDance kvůli tanci. Důchodci a senilní část obyvatelstva se nepočítají.

Jediné, na co se každý divák těšil, když zjistil, že ve StarDance bude soutěžit Miluše Bittnerová, byl její naditý výstřih. Chlapi byli připraveni s popcornem v ruce u televizních obrazovek, třepali se na Miluščina šťavnatá prsíčka a ono nic. I to poslední, na co se dalo ve StarDance dívat, nám vzali.

Bohužel, všichni víme, že převážně ženy poslaly domů bohyni Bittnerovou. Do dalšího kola postupuje nevýrazná Jana Plodková. To je opravdu nespravedlivé.

My chceme, aby nám lezly prsa Bittnerové přes obrazovku až na stůl do obýváku. Nikdo nemá zájem se dívat na bezkrevnou tyčku. Pokud Jana Plodková chce u diváků uspět, měla by se začít pořádně snažit. Pro začátek by vyhovovalo, kdyby nasadila pořádný úsměv, sem tam i někdy zavtipkovala a hlavně si vycpala podprsenku.