Pánové, měli byste se mít na pozoru. Ne každá sexy holka, která se vám nabízí na internetu, je ve skutečnosti tak krásná. Díky moderním technikám líčení a hodinám stráveným před zrcadlem je prakticky z kohokoliv možné vyčarovat krasavu, za níž se budete otáčet. Jak taková transformace probíhá, ukazuje názorně toto video. A zachází ještě dál: nejde totiž o proměnu obyčejné díky na modelku, ale z krátkovlasého bruneta se v něm stane blondýnka s vlasy až po pás. Wow!

Tento chlapec, který si po transformaci na ženu nechává říkat Diamond Kane, zvládá svou přeměnu opravdu bravurně. Video ukazuje, jak se dokáže dokonale nalíčit a jak po nasazení paruky a vhodného oblečení opravdu nikdo nemá šanci poznat, že jde o ženu s penisem.

S největší pravděpodobností byste ani naživo neměli možnost poznat, že jde ve skutečnosti o muže a ne o ženu. Pro všechny, kdo si nebudou jisti na 100 % svým výběrem, doporučujeme obezřetnost. V dnešní době už si nemůžete být jisti opravdu ničím. U nás má Diamond Kane jedničku i s hvězdičkou, takhle kdyby se uměl líčit každý!