I když po velkolepé svatbě Kate a Williama všichni pěli chvalozpěvy na to, jaká je Middletonovic mladší dcera Pippa kost, dnes už po ní skoro neštěkne ani pes. Kam se poděl její sexy zadek, který by chtěly ztrestat tisícovky mužů po celém světě? My jsme celé věci přišli na kloub a vypátrali jsme pro vás, proč už dříve šťavnatá baba dnes nefrčí. Here we go!

1. Pippin zadek změnil tvar

Ačkoliv byl její zadek ještě nedávno tématem číslo jedna, dnes po něm neštěkne ani pes. A proč? V podstatě proto, že její prdýlka nikdy nebyla tak fajnová, za jakou byla považována. Všechno to byla jedna nafouknutá bublina. Ve skutečnosti má Pippa zadek dost průměrný.

2. Má chlapa, tak se o sebe nestará

Znáte to. Holky, které touží po vztahu, o sebe dbají. Nikdy nevíte, kdy přijde chvíle, v níž narazíte na toho pravého, a proto musíte být neustále ve střehu. Na to už Pippa ale kašle. Má svého bankéře a jeho tučné konto, odlíčenou ji už jistě párkrát viděl, tak co by se snažila.

3. Sžírá ji, že není slavná

Je to tak. Pippa je sice mladší než Kate, ale vždy toužila po tom, být nejlepší – jak ve sportu, tak v životě. Když se její sestra stala manželkou britského prince Williama, málem pukla závistí. O daném incidentu kolují na královském dvoře zvěsti, kvůli kterým tam Pippa není zrovna dvakrát milovaná. A jak je známo, když se člověk něčím pořád užírá, ubírá mu to energii a sex-appeal. To dokazují i nejnovější snímky, na kterých brunetka vypadá dost sešle. Pippo, probuď se!