Nela Slováková (26) vzala do Varů své kámošky Lucy a Lenku a brzy vám jistě napíše, co všechno na festivalu zažila. Už nyní je jasné, že to budou hodně pikantní zážitky, protože Nela prožila hodně divokou noc.

Narazila mimo jiné na totálně opilého moderátora Michala Hrdličku. Ten se ve Varech bavil se svými kumpány a členy zlaté mládeže. Z fotek plyne, že měl velké problémy, aby si nepomočil nové boty…

Jinak je dobře, že Nela konečně dorazila do Varů. Tyhle divoké blondýny nudný festival potřebuje jako sůl. Z těch hezčích divoženek jsme mohli ve Varech zatím potkat také Lucii Špakovou a Veroniku Farářovou. Tyhle dvě sexy moderátorky z Primy také kolem sebe umí udělat pořádné rušno. Veroniku si už sice hlídá její manžel, ale i tak provokovala v hodně odvážných šatech.

Lucka Špaková? Kde se objeví tahle čičina, tam začne být hodně horko. Nejvtipnější je, když tahle moderátorka svou krásou zcela zastíní nějakou herečku či zpěvačku. Takže pánové, pokud máte zájem zažít ve Varech nějakou divočinu, je ideální termín na výlet!