Celulitida na přehlídce spodního prádla?! To už je do nebe volající!

Myslíte si, že na modelku potřebujete dokonalé křivky a bezchybnou postavu? Ale jděte, v českých končinách toto už dávno neplatí. Dnes o tom, kdo půjde přehlídku, rozhoduje něco, o čem tady nechceme hovořit, jelikož nás čtou i děti. Ostatně členka Bloges Robes Michaela Štoudková (29) by mohla vyprávět.

Ten, kdo dohodil Míše job na přehlídce spodního prádla, musel být buď slepý, nebo hodně dobrý a nesoudný kamarád. Holka má minimálně 10 kilo nadváhu, faldy má dokonce i na zádech a celulitida ji „zdobí“ stehna. Ale jelikož je, ehm, „slavná“, tak jsou jí dveře k modelingu otevřeny a diváci tak musí koukat na „vyžranou Anču“ místo nějaké pěkné kočičky, jako je třeba Andrea Verešová, která má ve 34 letech postavu jako proutek.

Někdo by mohl namítat, že Štoudková je kus baby a alespoň je na co sáhnout. Ano, to je bezpochyby pravda. Ale takové holky na molo nepatří a už vůbec ne na přehlídku spodního prádla. V tomto případě měla u blogerky zafungovat soudnost, což se ale nestalo. A hyeny zas mají pré…