O tom, že se tahle největší zlatokopka Česka a stálá zákaznice nechvalně proslulého baru sportovců Kozička snaží za každou cenu ulovit sportovce s naditým kontem, jsme psali. Jenže teď se jí povedl majstrštyk, o kterém sní každá peněz chtivá holka – s naivním boháčem se jí podařilo „náhodou“ otěhotnět.

Své by o tom mohla vyprávět i Diana Kobzanová (34), která si takhle pojistila Michaela Frolíka (28), ale to už je kapitola sama o sobě. Hlavně tyhle dvě ani kámošky být nemůžou, Nicole se totiž snažila hvězdu NHL obnažující se moderátorce přebrat. Ale to jí drsná Diana zatrhla.

Když se jí nezadařilo u zadaného Frolíka, ani neoblbla Petra Průchu, tak to zkusila na jiného hokejku, který jí tu její hranou nevinnost sežral i s navijákem. Jde o hvězdu Omsku Vladimíra Sobotku (28). To je jedno, že musí žít v té zimě v Rusku, hlavně když pořádně vydělává a solí. A aby platil ještě víc, tak po krátké době otěhotněla, určitě velkou náhodou, vůbec za tím není vypočítavost.

S narůstajícím pupkem i se svým podpantoflákem se ukázala na svatbě Vladimíra Růžičky mladšího a už bylo vidět, že porod má za pár. Ale rozhodně nelituje, ještě aby jo, zatímco ji většina sportovců už dávno prokoukla, tak se to k Sobotkovi až na vzdálenou Sibiř nedoneslo a neví, že je až takovou milovnicí „sportu“.

Ale tak to možná pozná časem, nebo mu o tom můžou povyprávět již zmiňovaní pánové, na které to zkoušela horem dolem, anebo i fotbalisté, u kterých zkoušela své štěstí. Třeba takový Michal Kadlec (31) má prýna mladou Novotnou dost velkou pifku a nemůže jí přijít na jméno. Asi mu vyluxovala kreditku víc, než předpokládal.

Zatím Nicole o svém těhotenství mlží, ale už teď možná vypočítává, kolik jí takový porod hodí. Hlavně že už ho má pojištěného, teď jí Vláďa jen tak neuteče. Snad mu nevadí, že jeho vyvolená má pravděpodobně na pažbě víc zářezů než její táta titulů se Spartou (měl jich 14, pozn. red.).