Silvie Řeháková je taková hodně nešťastná a místy groteskní postavička českého šoubyznysu. Krásy moc nepobrala, a tak se rozhodla, že alespoň zamaká na své postavě, pak uloví nějakého boháče a stane se slavnou.

Jenomže všechno dopadlo úplně jinak, než si holka představovala. Před lety se snažila marně dostat do čtvrté řady VyVolených, kam ji nakonec nevzali, a tak se rozhodla, že sbalí alespoň jednoho ze soutěžících.

Jejím vyvoleným se stal zkrachovalý a dost jednoduchý Thomas Castello, se kterým si myslela, že udělá díru do světa. Bohužel pár měsíců po skončení reality show po Thomasovi neštěkl ani pes, a tak pro Silvii logicky přestal být zajímavý.

Proto šla raději lovit dál a v prvních okamžicích to vypadalo, že konečně kápla na toho pravého. Několik měsíců se vychloubala tím, že strávila pár nocí s fotbalistou Tomášem Řepkou, ten však blondýnu s pohnutou minulostí zapíral, jak jen mohl.

Ale Silva si stála za svým a veřejně mluvila o Tomášově nádobíčku a také o tom, jak si neskutečně vyhovují. Pro Řepku to byla samozřejmě neskutečná ostuda a absolutně nechtěl být spojován s touto podivnou dívčinou.

„Má ho velkého a je opravdu šikovný. Moje krevní skupina, vyhovovali jsme si. A to já se nebráním ničemu, jakýmkoliv praktikám,“ sdělila v show Thomase Kruchiny. Ale ani tady se jí nepovedlo zabodovat.

Po téhle zkušenosti si nejspíše řekla, že si dá chvíli pauzu a přihlásila se do soutěže Miss aerobic, odkud ji zanedlouho stejně vyhodili kvůli její pochybné minulosti.

V poslední době jste si mohli všimnout, že se Silvie ukázala v reality show Hledá se máma a táta. Tam přišla kompletně zlitá jako poslední spodina a nalepila se na chudáka tátu, který měl srdce na pravém místě, ale holt žil na vesnici, takže to žádný playboy nebyl.

Kvůli tomu, aby byla pár chvil na televizních obrazovkách, ačkoli diváci při pohledu na tuhle kreaturu potichu blili vedle gauče, dokázala nebohému muži mazat med kolem huby i přesto, že to byla čirá vypočítavost.

Silvie Řeháková je obyčejná holka, která nic neumí, v životě nic nedokázala a vrcholem její kariéry bylo, když souložila na jedné diskotéce. Samozřejmě že tvrdí, že fotky jsou photoshop, fotily se bez jejího povolení a fotograf bude mít velké problémy s tím, že ji při takových dost nelichotivých polohách nafotil.

Nějak ale zapomněla na to, že právě ona se dobrovolně svlékla před desítkami lidí, ukazovala tam všechno, co mohla a nakonec si to na diskotéce rozdala s jedním z účastníků párty.

Jejím posledním úlovkem je Ondřej Koptík, se kterým hraje neskutečné divadlo na sociálních sítích. Údajně jsou do sebe strašně zamilovaní, ale my moc dobře víme, že jde jenom o další z ubohých Silviiných tahů, jak se zviditelnit.

Jediné, co tahle slečna udělala prospěšného bylo, že porodila krásnou dceru, která až vyroste, tak asi bude koukat, jakou má maminka minulost.