Nakupování přes internet je dnes už obvyklou součástí našeho života. Není proto divu, že se do různého druhu „kšeftování“ může zapojit opravdu kde kdo. Na Aukru se před několika dny objevila opravdu kuriózní nabídka!

Prodejce z Brna nabízí v aukci úžasně praktickou věc, která se hodí do každé domácnosti. Je vyrobena z pravého dubového dřeva a byla prý použita pouze jednou. Prodejce k ní dodává také poměrně podrobný manuál… Víte, o čem je řeč?

Tradicemi prověřený kolík na zabíjení vampýrů a neživých nemrtvých zombií!

„Vzhledem k nárůstu upíří populace se tento kolík stává nedílnou součástí vybavení bezpečné domácnosti. Doporučuje se vrážet jen do spících vampýrů nebo v nutné sebeobraně. Ke kolíku je vhodné se ještě dovybavit větším kladivem nebo dřevěnou palicí. Těmito nástroji se kolík snadno zatlouká do srdce vampýra, a to na jeden silný úder. Vrážet jen rukou bez pomocí nástroje se nedoporučuje. Spící upír se při neúplném zaražení většinou probudí a zakousne do těla bodajícího a tento se tím pádem také stává upírem a kolík ztrácí svou funkci.“

O kolík se v současné chvíli strhla opravdová bitka a my v redakci doufáme, že se nám jej podaří získat! Přihazujeme, přihazujeme… Nyní jsme na 254 korunách. Tak držte pěsti a přejte nám úspěšný lov!

P.S.: Jedna z odpovědí prodejce nás však tuze znepokojila: „Na dotazy kupujících sděluji, že používání tohoto nástroje jako náhražky na Aukru prodávaných análních kolíků se zásadně nedoporučuje a je jen na vlastní nebezpečí příjemce.“