Paul Mason (52) v jednu dobu vážil 440 kilogramů a byl schopen pojmout až 20 000 kalorií za den. Po tom, co zhubl, se změnil i jeho milostný život. Paul si totiž našel přítelkyni. S půvabnou Rebeccou Mountain se sice ještě osobně nesetkal, ale už teď ví, že je to jeho životní láska.

„Nemůžu se dočkat, až strávíme zbytek života spolu,“ řekl serveru Mail Online bývalý pošťák. Rebeca, žijící ve státě Massachusetts, viděla v televizi dokument o Paulovi a jeho hubnutí a příběh sympatického Brita ji natolik dojal, že se rozhodla mu pomoci sehnat peníze na druhou operaci, která má odstranit kusy povislé kůže z těla Masona.

Když se zkontaktovali, začali spolu trávit na Skypu spoustu času. „Ze začátku jsem se trochu styděl, ale pak jsme spolu telefonovali čtyři a půl hodiny. Povídali jsme si o našich životech a ve druhém rozhovoru jsem pocítil, že je mezi námi něco víc. Teď už jsme oficiální partneři. Sdílíme stejné názory na život, Rebecca je úžasná žena, která mně hodně pomáhá tím, jaká je,“ pěl na svou novou dívku Paul. Pár doufá, že se spolu už brzy setká.

Masonovi v jeho dvaceti letech zemřel otec a krátce nato se výrazně zhoršil zdravotní stav jeho matky. Od té doby se Paul začal šíleně přejídat, a když dospěl k váze 440 kilogramů, musel ho do sanitky před operací kýly dostávat vysokozdvižný vo­zík.