Kdyby známá herečka napsala knihu o svých zpackaných vztazích, tak by to vyšlo na pořádný román. Nikdy na muže neměla štěstí, vždy jí jen zlomili srdce. Dokonce i teď, v čase předvánočním. Ale i když se to stalo v době, kdy by se lidé měli sbližovat a mít rádi, nikoliv dávat podpásovky, tak se Yvetta snaží udržet dekorum.

„Rozešli jsme se. Ale myslím, že ve velmi přátelském duchu. Je to velmi fajn člověk a byl nejen mým partnerem, ale také výborným kamarádem. Smůla to určitě není, možná by byla, kdybychom se nepotkali. Nelituji ani den, ale je to minulost a musíme jít dál,“ svěřila se Blesku zpěvačka a herečka.

I když se snažila svou lásku před veřejností tajit, aby náhodou o ni nepřišla, tak ani opatrnost růže nepřinesla. Kámen úrazu měla být Yvettina vytíženost, protože když nevystupuje v divadle, tak jezdí po koncertech.

„Uvědomili jsme si oba, že rozchod byla jediná správná volba,“ dodala. Takže u stromečku se zas objeví jen se svým synem Matyášem (28). Ale může si od Ježíška aspoň přát nový vztah a doufat, že to bude konečně ten pravý.