Fotbalový brankář Milan Švenger dávno ví, že dneska s kytkou a bonboniérou holku do kolen nedostane. V minulosti si myslel, že české modelky dostane na fotografie svého penisu a adresu svého bydliště. Agátu Hanychovou ani Hanku Mašlíkovou na to bohužel neulovil, a tak tenhle pohledný muž hledal „lásku“ dál.

Svět div se, Milan Švenger našel svoji vyvolenou, a dokonce se s ní už pochlubil i na sociálních sítích mezi kamarády a fanoušky. Kamarádi ho ale moc dobře znají, a tak hlášky typu „To je tvoje listopadová holka?“ samozřejmě nechyběly. Katty Galbavá si z toho ale těžkou hlavu nedělá, vždyť které její předchůdkyni se povedlo pózovat na společných postelových selfíčkach s tímhle sexy brankářem?

Nikdo tomu nevěřil, ale Milan a Katty jsou spolu „už“ 5 měsíců a vypadá to, že jsou zaláskovaní až po uši. Jejich profily na sociálních sítích jsou plné srdíček, polonahých těl a hlavně lásky. Milanova holka se ale rozhodně nemá za co stydět a také ráda ukazuje své poprsí a sexy tělo. Tihle dva se zřejmě hledali, až se nakonec našli a nám zůstává jen doufat, že ji za chvíli nevymění, jak to udělal s Českou Miss 2015 Nikol Švantnerovou.