Chowder je tříletý krasavec, který žije na Filipínách. Jeho majitelé jsou si velice dobře vědomi úrovně jeho roztomilosti. A tak má Chowder svůj vlastní Instagram a téměř dvě stě tisíc fanoušků. Většina psů čau-čau je přirovnávána k plyšovým medvídkům, ale Chowder se opravdu abnormálně vyvedl. Pokud zalistujete v galerii nebo na Chowderově Instagramu, okamžitě se vám rozlije úsměv po tváři a nebudete chtít přestat. Doporučujeme tuto aktivitu provádět po náročném pracovním dni.

Pokud byste si však v zápalu rozbouřených emocí chtěli pořídit domů jednoho takového mazlíka, vězte, že je to záležitost poměrně finančně náročná. Z dobrého vrhu se ceny pohybují od 10 000 korun a více. Navíc je tenhle hafan svérázným a tvrdohlavým zvířetem. Jenže kdo by mu odolal, že?

Speciálně pánům takového méďu jen doporučujeme. Představte si, že si takhle vyrazíte venčit plyšáka do parku. Ženy se na něj budou lepit jako včely na med a vy budete za mezinárodního hrdinu. Je to jednoduše pořádný buchtolap! Jen si dejte pozor, aby se s ním potom nemazlila více než s vámi.