Novou moderátorkou magazínu Top Star bude Eva Perkausová. „Je pravda, že jsem byla na kamerových zkouškách, ale zatím nevím o tom, že bych tu práci získala,“ mlžila Eva v rozhovoru pro Blesk. Jenže když už Blesk něco vydá, tak na tom něco bude. Zvlášť když tuhle informaci potvrzují i lidé, kteří vědí, jak to na Primě chodí. „Na kamerovky přišly tři dívky a Eva mezi nimi byla jasná favoritka. Její figura zaujala všechny přítomné,“ zní hlasy z druhé největší české komerční televize. Iva Kubelková prostě proti téhle čičině nemá šanci.

Eva Perkausová se může opřít o svá prsa. Dokonalé přírodní pětky prostě nejde přehlédnout. Navíc na Instagramu odhalila i kus svého rozkroku a všichni, kteří jste si na fotku klikli, najdete ji ZDE. Prostě Eva ví, jak zaujmout diváka.

Navíc její kariéra nestojí pouze na jejím těle. V zádech má mocného mecenáše, který dohlíží na to, aby se její kariéra posouvala správným směrem a na cestě za vrcholem nestály nějaké kamínky a klacíky!

„Je veřejným tajemstvím, že má něco s Charouzem. Tím starším. A právě ten se ji snaží tlačit dopředu, jak to jen jde. A hodně tvrdě. Nedovolí odvysílat ani otisknout nic, kde by jeho milá nepůsobila jako dokonalá bytost,“ uvedl tajný zdroj, který bulvárnímu webu ahaonline.cz napráskal, jak to s Perkausovou chodilo, když působila na TV Barrandov.

Na Primě je vůbec v poslední době hodně rušno. Jde o to, že se slučuje výroba VIP zpráv a Top Staru. Podle exkluzivních informací portálu eXtra.cz se na Primě hodně mluví o Veronice Saskové, která přišla z Novy. Sasková by měla začít jako reportérka VIPek, ale sama uvedla, že moderátorského pultíku se do budoucna rozhodně nebojí. Tohle bude ještě zajímavé!