V druhé polovině 80. let a první polovině 90. patřil zpěvák Axl Rose (51) mezi idoly žen. Teď, po pětadvaceti letech, ale fanoušci z tehdejší doby mohou těžko uvěřit, že se Axl dokázal tolik změnit.

Se svou kapelou Guns N' Roses slavil hudebník obrovské úspěchy a k tomu také patřil nezřízený styl života, který se zřejmě projevil na jeho tělesné schránce. Přitom před pětadvaceti lety patřil Axl spolu s kytaristou Slashem mezi dva největší štramáky z „Gánů“. Roseovi postelí prošlo mnoho krásných žen, asi nejznámější je jeho vztah s topmodelkou Stephanií Seymor, která účinkovala v několika videoklipech kapely.

Za rozpadem kapely údajně byly hlavně drogové excesy jejích členů a Axl nebyl výjimkou. Jeho agresivní chování několikrát vyústilo v divoké rvačky a asi nejvážnější incident se odehrál v roce 2006 ve Švédsku, kde se Axl popral s hotelovou ochrankou a musel zaplatit pokutu 6000 dolarů (asi 100 000 Kč). Není tedy divu, že hudebník vypadá na rozdíl od svých některých kolegů tolik zchřadle.