Devětadvacetiletá Story z amerického města Cincinnati se zachovala naprosto nepochopitelně, když do zaplivané a špinavé uličky vzala svého malého chlapce a přímo před ním si vpichovala dávku heroinu do žíly.

Chlapeček je naštěstí ještě hodně malý a pravděpodobně neměl ani tušení, co jeho matka provádí, protože kolem své nezodpovědné matky jen tak pobíhal a hrál si s chytrým telefonem. Matce bylo nejspíše úplně jedno, kde a s kým zrovna je. Potřebovala si dát svou dávku, a to kdekoliv.

„Myslím, že zdejší lidé jsou slušní. Problémem jsou ovšem ti, kteří sem jezdí prodávat fet, a jejich zákazníci,“ cituje web televize Fox autora videa Johna Donaldsona. Muž pořízené záběry ukázal okamžitě policii a ta ženu zatkla.

Při jejím bližším prohledání policie našla v kabelce ženy čtyři injekční stříkačky. Narkomanka je momentálně ve vězení a je obviněná z ohrožování mravní výchovy dítěte a ze dvou drogových deliktů. Soudce měl s ženou poměrně slitování a navrhl, že ji propustí, pokud ovšem bude souhlasit s domácím vězením a podstoupí odvykací léčbu.