Dobrý večer, vítejte u našeho on-line přenosu z předávání dnešních Slavíků, normálně bychom se na to vykašlali a celý večer si četli v Bibli a hráli šachy, ale máme tam dneska želízko v ohni, proto jsme nemohli odolat.

Vítá vás tedy šéfredaktorova zástupkyně Bára, jeho otrokyně, podržtaška, olizovačka podrážek, líbačka jeho palců a opucovávačka jeho vousů. Jako host dnešních Slavíků je pak přímo náš šéfredaktor Pavel Novotný (33), který bude mít pro nás všechny překvapení, Pán Všehomíra, Bůh, Nejvíc sexy šéf na světě (to mi řekl, ať to tam napíšu, nebo mi nepřijde výplata a pak nemám chodit ani já), Génius a Stvořitel bulváru, Vynálezce teorie bulvarity a Strojvedoucí vlaku jedoucího od Uhříněvsi do Prahy.

Zatím tedy čekáme, než to začne, jdeme proto pít, vy si tu prohlédněte v klidu galerii dosavadních Slavíků.

20:30 Tak jsme tu, dobrý večer, jsem trochu navátá, ale korektorka prý bude po mně kontrolovat písmena. Hledám Pavla v publiku, ale vidím tam jen Lucku Bílou. To není dobrý znamení. Normálně bych Pavla poznala podle jeho buzna vlasů, ale on od té doby, co má další dítě, je za hrozně nudnýho v obleku. A tam jsou všichni v obleku. Kromě Boučka. Ten má flísovou mikinu.

20:36 Právě dozpíval Kája Gott s Radkem Bangou, což jako má znamenat, že Slavíci jsou strašně moderní a Gott zase vyhraje cenu a Radek Banga ne. Iveta Bartošová je opravdu nominovaná v kategorii zpěvaček a čekáme, že cenu si za ni převezme Rychtář s urnou v podpaží.

20:42 Ewička Farna je třetí a má na sobě zelené šaty bez ramínek a v nich obrovská prsa. Já jsem taky měla obrovská prsa. Už nemám. Sakra, teď mě to štve. Ewa nám teď vrátila během své řeči úder s tím, že chce lidem připomenout, že nejenom kyne, ale taky zpívá. Pavle? To byl vzkaz přímo pro tebe! Lucka Vondráčková je zase druhá? A za co jako? Kdo si kupuje její alba? Vydala vůbec nějaké? Kupuje to všechno Plekanec? Otázky, samé otázky…

20:50 Proboha, teď je reklama a já se fakt bojím, že to vyhraje posmrtně Bartošová a přijde to předat Pavel v převleku za vlak.

20:59 Pocem, ty vole, od té doby, co jedou zpěvy na Slavíku živě, začínáme zjišťovat, že skoro nikdo z těch zpěvaček vlastně neumí zpívat. A bacha, teď jde zpívat Pilarka, zase se bude celá blejskat.

20:59 Blejská se!!!

21:08 Takže Iveta to nevyhrála jako? Vyhrála to Lucka. To zase budou lidičky a srdíčka a sluníčka. Lucku to evidentně nepřekvapilo. Bouček mluví do zlatýho mikrofonu, co vypadá jako blejskavé dildo v edici Pilarka. Kde je Pavel??? Už se o něj bojím. Převléká se někde za lokomotivu?

21:16 Hanička Písnička právě dozpívala a trochu mám pocit, že by s těmi lícními kostmi mohla dostat další roli Jokera v Batmanovi. Pavel se konečně ozval, s Luckou se zatím nevyfotil, takže jsem ráda, že neumírá někde před Operou a noční úklidová služba ho nesmete do škarpy.

21:32 Hele, jako asi takhle. Slavíci jsou strašně nudní, čili to vidím tak, že si nechám objednat donáškou kilo kokainu a další gin a trochu se sjedu, aby se něco dělo. Už ale konečně vím, co bude to Pavlovo překvapení na konci a fakt se na to vyplatí počkat. Popravdě, dost mě to vyděsilo. Zajímá někoho, kdo vyhrál v kategorii skupina roku třetí místo? Ne! Tak vám to sem psát nebudu, koukněte se pak na iDnes laskavě a neotravujte.

21:37 Chinaski jsou na pódiu. Tímto chci veřejně říct, že chci opíchat toho jejich saxofonistu. Teď tam přišel kůň. Jo ne, to je Kurková, sorry.

21:41 Kabáti jsou první. Vojtek má stejný vlasy jako Karolína Kurková. Vojtek je asi nalitej. Já taky. My dva si budeme rozumět.

21:47 V publiku je Honza Bendig, to jako proč? Bouček teď ohlásil Pavla. Ivana Gottová omdlela a začala strkat do Karla. Karel na to nic. Karel je totiž normální.

21:48 Právě teď přinesli našeho Pavla ve svěrací kazajce a v puse má roubík, takže nemohl mluvit a předat cenu, koho zajímá za co. Nikdo netleskal. NIKDO!!! Jeho táta podplatil Boučka, aby si ho pozval na předávání, a vy takhle jako? Ani neplácnete rukama? Kdo by o vás věděl, kdybychom to my nepsali? Hanba vám, vy holoto!!!

21:54 Fuck, nemáte někdo fotku omdlelý Ivany?

21:59 Ježíšmarjá, já se nemůžu soustředit, Bouček tam něco mele, ale mě zajímá, jestli tu Gottovou odvezli, anebo co teda? Leží tam pod sedačkama? Co s ní je? Šla pryč? Vrátí se, aby převzala cenu za Karla? Proč tam Pavlovi nikdo netleskal? Proč mi nebere telefon? Má právě teď usmiřovací sex s Ivanou na slavičích záchodech?

22:11 Jako na Téenku teďka píšou, že se Pavel v kazajce usmířil s Partyšovou, takže mě děsně přechcal, já jsem myslela, že tam šel zase všechny vytočit, a on místo toho takhle. Ivana sedí vedle Karla a vypadá otřeseně, Karel se ale těší na Slavíka. Na pódiu je Halina a zase říká básničky ve stylu „Přivezeš-li Pavla v kazajce, kašli na to a dej si radši mazance“. Nebo tak prostě.

22:16 Muhahaha, Xindl X teď zpívá písničku Ujel mi vlak. Snad přejel, ne.

22:23 Vůbec vám sem nepíšu, kdo co vyhrál, protože to stejně nikoho nezajímá a my jsme snad Lidovky? Navíc tam skoro nikdo z těch oceněných není. Kromě Bílé a Gotta. Ti tam jsou vždycky.

22:25 Jako já to už začínám chápat. Toho největšího Slavíka nebo jak se jmenuje, toho vyhraje určitě Iveta. Sázka o tisíc miliard!

22:28 Ticho teďka, Karel vyhrál Slavíka, neasi.

22:31 Karel trollí Boučka, že už hodinu mluví a je vtipnej. Karel nesmí nikdy umřít, protože to je na Slavících jediná boží věc. Maestro teď byl utnut režií a řekl, že to dořekne za rok. Karel je nejlepší ever!!! No dobře, už si přestanu dolejvat ten gin.

22:39 Zpívá Aneta Langerová, která Slavíka nikdy nevyhraje, protože průměrný Čech, co v tý anketě hlasuje, zná jenom Bílou, Gotta a Seznam. Ti ostatní nehlasují a ten zbytek z těch ostatních chodí v sobotu večer kalit a nečumí na Slavíky. To jenom takový zoufalci, jako jsem já, protože musím. Se zabiju.

22:43 Objev roku vyhrál kdosi jménem Elis nebo co, to je jakože holka, co si přinesla na pódium asi ukulele, já nevím, jsem snad nějakej Rafael Kubelík?, a začala zpívat děkovnou píseň. Teď úplně nevím, jestli to bylo originální, nebo trapas. Spíš originální trapas. Teď je na pódiu Dáša Havlová a vyhlašuje Absolutního slavíka. Vyhrál to Karel Gott. COŽE??? Tak tohle si teda Iveta fakt nezasloužila!!!

22:50 Vedle Lucky Bílé sedí její syn Filip. Mohli byste mu někdo doprdele říct, aby se ostříhal? Máme tu aktuální foto přímo ze sálu:

22:51 No a je to. Všechno skončilo, tři hodiny pekla za mnou. Tak zase za rok! Snad to ta Iveta konečně vyhraje.