Zpěvačka, bez které si už neumíme představit současnou českou pop-music, tedy Marie Pojkarová (58), vypustila do světa další nápadité umělecké dílko, které nazvala Láska je nádherná. Píseň pojednává o tom, že slunce a léto dělají s člověkem divy a člověk je pak víc nadržený a chce sex a když chce sex zároveň i někdo jiný, tak k tomu sexu potom dojde.

„Vím, že mě ochutnáš, jen si kousek vem, jsem jak rozpálená pláž,“ zpívá rozvášněná zpěvačka na pláži v italském Caorle, kam se odjela slunit s týmem opálených svalovců, kterým osahává nahou hruď. Hlavního nadržence hraje zpěvák Bohuš Matuš (40) a jeho úloha spočívá v tom, že se několikrát letmo dotkne zpěvaččiných mohutných prsou, zatímco ona v několika záběrech předvádí, jak by mu jej velmi ráda „vyhonila“.

My moc doufáme, že se po tomto úžasném kousku z Bohuše Matuše konečně stane celebrita a že Marušku už taky nějaký muž na italských plážích pořádně uspokojil, protože na přežití dalších a dalších videí by musela padnout veškerá redakční zásoba alkoholu a dětských látkových plen.