Na finále České Miss se to jako vždy hemžilo slavnými ženami, které přišly okouknout své budoucí konkurentky. Jenže té přípravě do pražského Obecního domu moc nedaly, nebo možná některá až příliš, až to překombinovaly.

Ale třeba bývalá Miss Earth Nikola Buranská (23) si vzala na sebe šaty s obrovským rozparkem, aspoň ukázala krásné nožky, jenže celkově ty šaty vyzněly dost lacině a ještě k tomu její účes a make-up působily jak od kolotočů.

Ani Eva Decastelo (37) se zrovna netrefila. Jindy skvěle oblečená moderátorka si možná myslela, že jde do sado-maso salonu a uzpůsobila tak tomu svůj outfit. Bohužel to na červeném koberci vyznělo dost lacině.

Bývalá Česká Miss Jitka Nováčková (23) se chtěla odlišit, měla na sobě krásný zelený outfit od Versaceho. Za jiných okolností bychom jí ho pochválili, jenže se trošku sekla k příležitosti, na kterou se hodily spíš delší šaty než outfit na party.

Ale posuďte v naší fotogalerii sami, které hrůzy si dokážou na sebe slavné ženy bez výčitek vzít a ještě se v tom nakrucují před fotografy. Snad nově zvolená Česká Miss Andrea Bezděková se poučí a nabere trošku víc vkusu než tyto dámy.