Když se rozkmotří dva majitelé restaurace, tak je průšvih na stole. Bohužel nejde o nic pěkně naservírovaného, jak si majitelka Klára představovala. Ale spory s jejím bývalým přítelem, se kterým si Boudu koupila, dojdou tak daleko, že přijedou exekutoři.

Sám Zdeněk Pohlreich nevěděl, co s takovou polízanicí, na neurovnané spory je i on krátký, a to dokázal zvednout z popela už tolik podniků. Jenže bohužel, pro Boudu to nakonec nedopadlo dobře.

Po natáčení se restaurace zavřela, majitelka Klára se s bývalým přítelem nedokázala domluvit, komu barák patří, tak musela skončit i ona.

„S mým bývalým přítelem jsme nebyli schopni se domluvit na majetkovém vyrovnání. Situace se posunula podle mého názoru až k nechutnosti. Je to takový, že jsem na něj podala trestní oznámení. A jsou připravený veškerý peníze na umoření všech dluhů,“ prozradila Klára Veverková několik měsíců po natáčení.

Je to obrovská škoda, protože to místo bylo kouzelné a lidi tam rádi jezdili, jenže v tomhle jim nepomohl ani „šéf“, který jinak dokáže poručit i větru a dešti. Ale v lidské nenávisti dost dobře chodit neumí. Poslední zmínky o provozu Boudy zní ovšem až nezvykle optimisticky. Přeci jen se Klára s expartnerem Jakubem měla nakonec dohodnout a chce se do Boudy opět vrátit už s čistým štítem. Jestli to tak bude, to se teprve dozvíme.

Ať se stane, co se stane, tak toto byl bez pochyb díl, který patří mezi nejdrsnější za celou dobu kuchařské show Ano, šéfe!