Naprosto zbytečně vyhasl jeden mladý život. 6. července se na sociálních sítích objevilo video, na kterém si dívky užívají zběsilou jízdu a nedodržují pravidla. Bohužel mladá řidička ztratila kontrolu nad řízením a ve vysoké rychlosti narazila do protihlukové stěny u autobusové zastávky.

Krásná Nikol B., která řídila vůz, podlehla svým zraněním. Její spolujezdkyně jako zázrakem přežila a zotavuje se ze zranění v nemocnici. Podle slov jejího otce by ji měli v pondělí propustit. To ale nemění nic na tom, že tohle je opravdu velká tragédie.

Rodiny dívek jsou v šoku a nedokážou si vysvětlit, proč se jejich dcery takto bezohledně zachovaly. Nikol bohužel náraz nepřežila, její zranění byla tak vážná, že se neslučovala se životem. Její maminka všechny poprosila, aby video dále nesdíleli. „Vymažte to video, prosím, nechte ji už odejít,“ napsala na svůj Facebook.

Poté přidala ještě dojemné rozloučení se svou dcerou, které se mělo uskutečnit v pátek. „Rozloučení s mojí Nikolkou dnes 7.7.2017. Přijďte vy, co jste ji měli rádi,“ píše zdrcená matka. Tohle je opravdu obrovská rána, a všichni přejí rodině pozůstalé dívky, aby se z toho zvládli dostat co nejrychleji.