Taky jste si vždycky mysleli, že na výrobu zmrzliny je potřeba ohromný mrazák a šlehací stroje? V Thajsku se ale tahle pochoutka dělá stejně jako palačinka, na plotně a se špachtlemi, které byste si jinak vzali na obracení masa nebo těsta.

Netradiční zmrzlinář má už po pár dnech na serveru YouTube mnoho zhlédnutí, jeho zručnost a rychlost, s jakými dovede naplnit kelímek rolkami, a ne běžnými kopečky, na jaké jsme zvyklí, baví uživatele internetu ze všech koutů světa.

Mnozí se dokonce dohadují, zda je litinový plát podmražený nebo rozpálený, ostatně že existují i věci jako smažená zmrzlina, je dnes už normální. Ale doma se vám to asi jen tak nepovede a pokud ano, je načase přemýšlet o venkovním stánku, kam budete lákat zvědavce nejen na neobvyklou výrobu, ale i evidentně chuť.

Zručný Thajec vám ji dokáže udělat z čehokoliv, na co si ukážete, ale dejte si při výběru pozor, protože podle vaší oblíbené příchuti se totiž pozná i vaše sexuální náruživost a povaha. Tak ať to na sebe přede všemi neprozradíte rovnou.