Jmenuje se Param Sharma, říká si Lavish a na sociálních sítích má přezdívku Spratek z Instagramu. Osmnáctiletý student z Kalifornie patří mezi nejbohatší zlatou mládež světa, jeho otec by totiž měl být na vrcholu žebříčku největších miliardářů podle časopisu Forbes.

Jenže se to neví jistě, tohle totiž o svém otci tvrdí sám Lavish, a pravděpodobné je, že i jeho jméno Param Sharma není pravé. Každopádně tento klučina má podle svých slov život v luxusu jakýmsi způsobem zajištěn a velmi rád s ním provokuje právě na Instagramu.

Tam se fotí ve vaně plné peněz, vylévá drahé minerálky do záchodu nebo ukazuje kapsu naditou iPhony. Naposledy se chlubil, že jich má sedm, na každý den jeden (asi), ale právě kvůli nim se dostal do docela nepříjemných problémů.

Jeden ze svých iPhonů totiž prodal a zjistilo se, že byl kradený. Nejbohatší spratek z Instagramu tak byl odsouzen na 90 dní vězení. Možná si říkáte, jak je to možné, že kluk s takovými penězi a určitě i kontakty svého otce se dostal do vězení. Podle serveru Mail Online, který o tom informuje, se jednalo o byrokratickou chybu, co dostala mladíka za mříže.

Ono to ve finále podle veřejnosti ani nevadí, všichni mu to vlastně přejí a jsou rádi, že Spratkovi trochu spadl hřebínek. Každopádně se na Instagramu fotkami z vězení nechlubil.