Boura v poslední době rozhodně nežije nad poměry a jednu chvíli musel dokonce taxikařit, ale tohle trošku přehnal.

Chápeme, že člověk vezme všechno, a odpustili bychom Slávkovi i ples gestapáků, ale paktovat se s podvodníky? Jak jinak nazvat nechutnou akci, během které na pronajatou loď naloží několik desítek idiotů (autor se omlouvá, ale jiné pojmenování pro oběti kartářek nemá, ostatně idiot je označení pro jistou dávku mentální retardace a zákazník kartářky přeci duševně zdráv být nemůže), kteří zaplatí dva tisíce korun za nic a pak ještě během plavby chudáci platí další peníze za služby podvodníků?

Ano, odporný Boura se neštítí moderovat plavbu parníku plného kartářek, což jsou, pokud to nevíte, odporné, nechutné a zavrženíhodné podvodnice (ano, i ta vaše, která je fakt dobrá). A co víc, za tuto svou aktivitu se moderátor vůbec nestydí, byť coby vysokoškolsky vzdělaný člověk musí vědět, že není nic mezi nebem a zemí. Budoucnost předpovídat nejde, a kdo tvrdí, že přes karty vyložené na stůl do té vaší vidí, tak to je podvodník a taky často ještě neplatič daní.

Nabízí se otázka, zda by i přes jisté ideály humanity, které naše společnost ctí, nebylo na místě celou podvodnou loď nemilosrdně potopit a do přeživších nemilosrdně střílet ze břehu ze samopalů? Je to sice kruté, ale kartářky a kartáři jsou odporné zlo a jejich zákazníkům už stejně nic nepomůže. A Boura? Ten se neměl účastnit mafiánské plavby lodi plné zločinců!

Smrt kartářkám a kartářům a studenou sprchu a brzké prozření jejich zákazníkům přeje autor.