Ať už se pohádáte jednou za uherák, nebo na sebe pořváváte jako Viktorka na splav, většinou jsou důvody hádek u vás doma úplně prosté a banální.

Tohle je 6 nejčastějších témat, kvůli kterým se zbytečně rozohňujeme!

1. Peníze

Kdo víc utrácí, kdo víc šetří a kdo platí větší část rodinných nákladů? Téma věčných sporů, hádek a kompromisů. Když peníze nejsou, je to špatné. Když jsou, ale je jich jen málo, je to ještě o trochu horší!

2. Žárlivost

Nejdříve žárlíte na všechny bývalé, potom na všechny potenciálně budoucí. Na přátele, kolegy, na celý svět… A čím víc žárlíme, tím víc svého partnera ztrácíme.

3. Bydlení

Vy jste si představovala světlý podkrovní byt v centru města, zatímco jeho láká rekonstrukce rozpadlého mlýna v Pošumaví. Hádky a spory vystřídá absolutní rezignace nad hypotékou.

4. Svatba

Pro vás je to životní událost, ale pro něj jen papír. Když už se na svatbě dohodnete, nemůžete najít kompromis nad místem a počtem svatebních hostů.

5. Děti

Jeden je chce, druhý na ně má ještě spoustu času. A když už jsou na cestě, přijde na řadu dohadování se nad jmény, nad způsobem výchovy a tak dál.

6. Rodiče

Zatímco vy svoji maminku milujete a chcete jí být nablízku, pro něj je to jen obtížná tchyně, se kterou se snaží vyjít. Dohady o to, kam se pojede o víkendu, proto neberou konce.