Evropu 2, formuli 1 mezi českými rádii, vám budeme v následujících dnech představovat trochu jinak. Všichni známe hlasy oblíbených moderátorů, nicméně už ne všichni víme, jak tváře jejich majitelů vypadají, či dokonce jakým osobním životem rádiové hvězdy žijí.

Jako první jsme ve studiu Evropy 2 vyzpovídali moderátorskou dvojici Tomáše Zástěru a Jindru Ekla. Že jsou kluci veselá kopa, je zřejmé již z jejich vysílání, nicméně eXtra.cz zajímalo také jejich soukromí a hlavně jak tráví svůj volný čas. Předpokládali bychom, že po každodenní šichtě, a že práce v rádiu je jistě náročná, si řeknou ahoj a jdou domů. Kdepak, Tomáš s Jindrou jsou nerozlučná dvojka i po práci.

A co tak mohou dva kluci v nejlepších letech ve volném čase dělat? Fotbal? Nečekejte ale sprinterský běh či propocené dresy. Pořádné posilování! Posilování prstokladu, respektive úchop joysticku! Tomáš s Jindrou totiž pravidelně hrají Playstation. Jak jinak. Jak málo stačí k dětské radosti, obzvlášť když zasedají k pořádnému fotbalu s pořádnou plechovkou piva a chipsů. Teda vlastně ne, Jindra měl v ledničce jen máslo a marmeládu s poznámkou, že se doma většinou nestravuje. O tom bychom trochu pochybovali, neb celým bytem voněl „perník“, což Jindra vysvětlil neprůstřelným argumentem, že vařil česnečku. Česnečku? Chlap? Sám? Doma? A děti nosí čáp a všechny Vuittonky po Praze jsou jistě pravé.

Tomáše s Jindrou můžete každý den slyšet ve vysílání Evropy 2 v odpolední show mezi 15. a 18. hodinou. Ale tuto dvojici posílenou o něžnou ženu Zorku Hejdovou uslyšíte i o víkendech v ranní show od 7 do 10 hodin.

Takže 7 dní v týdnu, Tomáš s Jindrou stále na Evropě 2!