„Pro mě je to velmi citlivé téma. Myslím, že nebudu jediná, kdo o svých chybách nemluví rád nahlas. Zjistila jsem, že když se na ně zbytečně neupozorňuje, je dost velká pravděpodobnost, že si toho okolí ani nevšimne. Nicméně teď, když je to venku, můžu mluvit naprosto otevřeně. Mé rozhodnutí rozhodně nebylo zapříčiněno míněním druhých. Je to má vlastní iniciativa, která se ve mně probudila již před pár lety. Zákrok tedy zvažuji poměrně dlouho. Pochopitelně se na výsledek těším, protože věřím, že všechno proběhne v naprostém pořádku. Člověk v těchto okamžicích nemůže ani pomyslet na katastrofické scénáře,” vysvětluje vítězka soutěže krásy své důvody pro zásadní rozhodnutí.

Dokonce ale i sám operatér MUDr. Zdeněk Pros byl proti tak rozsáhlému zákroku, ale Andrea byla tak zatvrzelá, že chce prostě změnu a nechce vypadat, jak kdyby snědla jablko z frňákovníku. Tak šla razantně pod kudlu.

„Andree jsem se snažil operaci rozmluvit. Ale byla pevně rozhodnutá, že ji chce. Má malý hrbol na hřbetu nosu a drobnou stranovou asymetrii. Mně připadá její nos zajímavý, ale jí se nelíbí. Provedené změny proto nebyly nijak dramatické, jen se lehce upravilo to, co Andree vadilo,“ řekl plastický chirurg.

Teď by se svým vzhledem rozhodně korunku krásy nezískala, ale tak počkáme si ještě nějakou tu chvíli, až jí sundají obvazy, teď by spíš mohla strašit malé děti. Jestli to je ale poslední zákrok, který podstoupila na klinice plastické chirurgie, to neprozradila. Teď třeba přijdou na řadu ještě prsa, liposukce, botox…