Danielle se seznámila s Mitchellem přes internet, ale asi si ho moc neprověřila. Muž se jí zdál milý a říkala si, že určitě bude dobrý spolubydlící. Opak byl ale pravdou, i když se to na první pohled nezdálo.

Seznamování přes internet je velmi nebezpečné, a ještě k tomu, když hledáte někoho do svého bytu. Když se na inzerát Danielle ozval Byron, vše šlo strašně rychle. Už za týden měl muž klíče od ženina bytu.

Dva týdny nato se ale začal chovat divně a Danielle brutálně napadl. A to zrovna na její narozeniny. Zmlátil ji tak, že byla žena odvezena hned do nemocnice a upadla do kómatu. Byla v kritickém stavu.

Byron jí poranil krk, tvář i mozek, a to velmi vážně. Lékaři museli bojovat o její život. „Máme tady dvě vyjádření, která se rozcházejí. Zatím tedy nemůžeme potvrdit, jestli mezi nimi byl nějaký intimní vztah, nebo byli pouze spolubydlící,“ řekl policejní mluvčí Freddie Cruz pro deník Miami Herald.

Matka Danielle, Aimee Nikolov, je z celé situace v šoku a má strach o život své dcery. „Vidím, že se trochu hýbe. Jako by jí to bylo nepříjemné,“ řekla její matka. Lékaři mají strach, že Danielle utrpěla vážné poškození mozku. Vše ukáže ale až čas. Dobrou zprávou je, že Danielle na chvíli dokonce otevřela oči.

Byron Mitchell byl zatím obviněn z pokusu o vraždu. Policie také vyšetřuje to, že by Danielle a Byron spolu měli bližší vztah. Nikdo netuší, co muže vedlo k tomu, aby ženu tak brutálně napadl. Byron řekl policii, že jednal v sebeobraně, protože na něj Danielle vytáhla nůž. Tomu ale nevěří matka ženy.